Главная | RSSВоскресенье, 20.10.2019, 12:27

МалинMalin

   Malindorf  
Меню сайта
Главная » 2011 » Май » 23 » Від кого залежить на Житомирщині своєчасність отримання громадянами зарплат, пенсій, соціальних виплат пенсіонерам?
Від кого залежить на Житомирщині своєчасність отримання громадянами зарплат, пенсій, соціальних виплат пенсіонерам?
12:36

Стан додержання органами державної податкової служби області вимог законодавства при виконанні контрольних повноважень та правозахисної діяльності органів прокуратури у цій сфері – таке питання обговорювалося на розширенолму засіданні колегії прокуратури Житомирської області.

У Прес-службі прокуратури Житомирської області повідомили, упродовж останнього періоду в області спостерігаються негативні тенденції щодо збільшення податкового боргу. Зокрема, за останні чотири місяці заборгованість зросла майже на 30 млн. грн. і на сьогоднішній день становить 220 млн. грн. Перший заступник прокурора області Анатолій Чумаченко у своєму виступі наголосив на негативних тенденціях збільшення податкового боргу по платежах до зведеного бюджету.

Проведені перевірки щодо повноти виконання покладених на податкові органи контролюючих функцій та вжиття вичерпних заходів до зменшення заборгованості із сплати податків та наповнення доходної частини бюджету засвідчили наявність порушень у діяльності майже усіх державних податкових інспекцій області.

Наприклад, службові особи державної податкової інспекції в Малинському районі фальсифікували відомості про суми податкового боргу з метою забезпечення уявного статистичного благополуччя та поліпшення показників роботи. Зокрема, видалили з інформаційної системи «Аудит» відомості про узгодження податкових повідомлень-рішень на загальну суму майже 900 тис. грн. по одному з підприємств.

Працівниками податкових інспекцій області допускаються порушення при проведенні документальних перевірок та оформленні їх результатів, і, як наслідок, прийняття незаконних рішень. Формальний підхід до розгляду адміністративних справ, а в окремих випадках незнання законодавства призводить до того, що одні особи несуть відповідальність за порушення, яких не скоювали, а інші, навпаки, уникають відповідальності. 

За даними судової адміністрації лише за минулий рік за відсутністю складу адміністративного правопорушення закрита кожна сьома справа, понад 300 справ повернуто до органів податкової служби для доопрацювання.
На недостатньому рівні перебуває взаємодія органів податкової служби з державною виконавчою службою.
Задля усунення недоліків у діяльності щодо наповнення державного бюджету та зменшення податкового боргу в регіоні органи прокуратури та державної податкової служби мають виробити та впровадити спільні заходи. Від їх ефективності залежатиме своєчасність отримання громадянами зарплат, пенсій, соціальних виплат пенсіонерам, фінансування найважливіших галузей у державі.  

А тим часом, на засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат було прийнято рішення визнати роботу відповідних Володарсько-Волинської, Любарської, Народицької, Романівської районних, Бердичівської, Житомирської, Коростенської, Малинської міських комісій недостатньою, відповідним управлінням облдержадміністрації розробити конкретні заходи щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, просити прокуратуру області вжити заходів прокурорського реагування щодо окремих підприємств.

RuporZT

Просмотров: 500 | Добавил: net1937 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Архив записей
Друзья сайта
  • Світовий конгрес українців
  • Католицький часопис
  • Малинське ВО Свобода
  • ІнфоМалин

  • Copyright MyCorp © 2019
    Сделать бесплатный сайт с uCoz