Главная | RSSСреда, 08.07.2020, 08:26

МалинMalin

   Malindorf  
Меню сайта

Вибори 2012

Житомирщина: В "окрузі Журавського" - черговий скандал 01.11 21:26    
На окрузі №66 на Житомирщині, де переможцем було визнано регіонала Віталія Журавського, кількість виборців, які проголосували, перевищила кількість виданих бюлетенів. 
Про це свідчать дані, оприлюднені на сайті ЦВК, пише "Українська правда". Так, у розділі "Відомості про виборців після закінчення голосування" зафіксовано, що кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені (на момент закінчення голосування), склала 97 068 осіб.
Однак, у таблиці, в яку внесено результати голосування на виборчих дільницях округу, дані свідчать про те, що реально на окрузі проголосувало на 2 474 виборців більше. Тобто, якщо сумувати дані по всіх дільницях округу, або всі віддані за кандидатів голоси, всього "ЗА" проголосувало 99 542 виборці. 
Про це, що реально проголосувало більше людей, аніж було видано бюлетенів також свідчить той факт, що співвідношення 24 964 голосів за Журавського - це 25.07% голосів, виходить, що 100% голосів- це приблизно 99 577 виборців. Найближчий конкурент Журавського кандидат від опозиції Євген Добряк з результатом 21 823 голосів. Він відстає від Журавського на 3141 голос. Як відомо, Журавський – автор скандального законопроекту про криміналізацію наклепу.
  
RuporZT   http://www.youtube.com/watch?v=Wm_ttHyvySs&feature=plcp
 
RuporZT Віце-спікер Микола Томенко, який спільно з народним депутатом Євгеном Добряком перебуває у Житомирській області, розповів, що під час зустрічі з жителями міста Малин його поінформували, що 29 серпня в Малині відключили канал «ТВі», повідомляє його прес-служба. 
М. Томенко розповів, що, за попередньою інформацією, яку йому повідомили громадяни, дана подія не має жодного відношення до бізнесової чи комерційної діяльності організації, що вела ретрансляцію, оскільки йдеться про комунальне підприємство, яке утворене і фінансується районною владою.
Микола Томенко назвав зрозумілим, що влада поставила собі за мету ліквідувати єдиний об’єктивний незалежний канал в Україні. Він додав, що приклад Малина дуже чітко демонструє, що цим займається безпосередньо влада, не дивлячись на її регулярні заяви, що вона до цього не має жодного відношення. Політик також назвав очевидним, що все це скеровується з Києва, оскільки, районна влада не проявляла б активності, якби не було відповідної вказівки.
Водночас, М.Томенко додав, що можливість відновлення трансляції каналу «ТВі» залежить і від самих мешканців, які мали б активно вимагати від місцевої влади повернути мовлення каналу, який дивиться велика кількість людей на Житомирщині. Чи виграє вибори, той хто агітує, чи той хто рахує - покаже час ?
  
Одномандатний виборчий округ №66 (м.Малин)
(Опис меж: місто Малин, Брусилівський, Володарсько-Волинський, Коростишівський, Малинський, Народицький, Радомишльський, Черняхівський райони)

Баранівський Олександр Петрович- народився 28 березня 1955 року в селі Гайки Володарськ-Волинського району Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, приватний підприємець, член Партії "Об'єднані ліві і селяни", проживає в селі Гайки Володарськ-Волинського району Житомирської області, судимість відсутня, самовисування.

Білозір Оксана Володимирівна- народилася 30 травня 1957 року в смт Смига Дубнівського району Рівненської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова підкомітету Комітету Верховної ради України у закордонних справах, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Вакуленко Юрій Євгенович- народився 19 листопада 1957 року в місті Нижній Тагіл Свердловської області, Росія, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, Київський національний музей російського мистецтва, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Венчагов Валентин Володимирович- народився 27 березня 1965 року в місті Житомирі, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Оберіг-11", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Гречаний Сергій Анатолійович- народився 28 березня 1976 року в місті Радомишль Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, вчитель фізичного виховання, Черняхівська загальноосвітня школа, член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", проживає в смт Черняхів Житомирської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".

Денесюк Ігор Павлович- народився 16 травня 1986 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня спеціальна, водій, ТОВ "Інформаційно-виробничий центр галузі освіти", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Добряк Євген Дмитрович- народився 28 лютого 1973 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, голова підкомітету з питань глобальної безпеки і міжнародного співробітництва Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Журавський Віталій Станіславович- народився 8 травня 1955 року в смт Володарськ-Волинський Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Партії регіонів, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія регіонів.

Іванова Світлана Олексіївна- народилася 30 квiтня 1949 року в селі Чоповичі Малинського району Житомирської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, Ворсівська загальноосвітня школа, член Комуністичної партії України, проживає в селі Ворсівка Малинського району Житомирської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Комуністична партія України. 

Михайлюта Олександр Олександрович- народився 20 сiчня 1958 року в місті Гуляйполе Запорізької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, редактор відділу соціальної політики, газета "Сільські вісті", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Мішин Віталій Миколайович- народився 14 травня 1971 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Пересунько Микола Михайлович- народився 4 серпня 1955 року в селі Гуляївка Березовського району Одеської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, Київський міський центр народної творчості та культурологічних досліджень, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Рудченко Микола Миколайович- народився 11 жовтня 1951 року в смт Чоповичі Малинського району Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Народної Партії, проживає в місті Житомирі, судимість відсутня, суб’єкт висування – Народна Партія.

Рябенко Петро Константинович- народився 14 листопада 1965 року в селі Калинівка Народицького району Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, президент, адвокатська колегія "Світло Істини", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Тильчик Галина Климівна- народилася 15 березня 1963 року в селі Кириївка Любарського району Житомирської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонерка, член Соціалістичної партії України, проживає в місті Коростишів Житомирської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Соціалістична партія України.

Чуніхіна Ірина Вікторівна- народилася 14 вересня 1960 року в місті Києві, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор методичного кабінету навчальних закладів, головне управління культури Київської міської державної адміністрації, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Якимчук Мирослава Тарасівна- народилася 9 травня 1988 року в селі Білки Попільнянського району Житомирської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, спеціаліст I категорії сектору супроводу діяльності дирекції науково-організаційного відділу, Національний інститут стратегічних досліджень, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 66   
Голова комісії – Мороз Галина Іванівна, член Партії Регіонів Малин МДЕЗ – від Всеукраїнської політичної партії "БРАТСТВО".
Заступник голови комісії – Котлярчук Валентина Григорівна, 1953 р.н. Малин РДА – від Політичної партії "Руська Єдність".
Секретар комісії – Приходько Сергій Іванович, 1977 року народження – від Української партії "Зелена планета".
       Члени комісії:
Придибайло Анатолій Лівонович, 1967 року народження – від партії Всеукраїнське політичне об’єднання "Єдина Родина";
Ваврищук Марія Іванівна, 1949 року народження – від фракції Народної Партії у Верховній Раді України;
Велічко Марія Олексіївна, 1959 року народження – від Партії "Руський блок";
Дмитренко Надія Андріївна, 1954 року народження – від Української Народної Партії;
Дробот Людмила Анатоліївна, 1979 року народження – від Політичної партії "Союз анархістів України";
Марченко Галина Миколаївна, 1963 року народження – від Політичної партії України "РУСЬ ЄДИНА";
Кондратовець Тетяна Анатоліївна, 1983 року народження – від Політичної партії "Молодь до ВЛАДИ";
Купневич Олена Леонідівна, 1982 року народження – від фракції Партії регіонів;
Лісовська Інна Федосіївна, 1984 року народження – від Ліберальної партії України;
Мирутенко Лідія Тимофіївна, 1949 року народження – від фракції комуністів;
Мурга Максим Петрович, 1990 року народження – від Політичної партії "Народно-трудовий союз України";
Побережець Людмила Анатоліївна, 1959 року народження – від депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона";
Римар Людмила Михайлівна, 1975 року народження – від фракції "БЮТ – "Батьківщина";
Шашенко Анатолій Володимирович, 1989 року народження – від Християнсько-демократичної партії України;
Щипанський Дмитро Володимирович, 1977 року народження – від Партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!".


Форма входа
Архив записей
Друзья сайта
  • Світовий конгрес українців
  • Католицький часопис
  • Малинське ВО Свобода
  • ІнфоМалин

  • Copyright MyCorp © 2020
    Сделать бесплатный сайт с uCoz