Главная | RSSВторник, 12.12.2017, 05:19

МалинMalin

   Malindorf  
Меню сайта
Главная » 2010 » Октябрь » 16 » В крісло мера маємо 6 кандидатів або "усі на вибори"
В крісло мера маємо 6 кандидатів або "усі на вибори"
00:48

ВІДОМОСТІ про зареєстрованих кандидатів на посаду Малинського міського голови

1 Бурляй Олег Миколайович Українська Платформа
2 Гузенко Костянтин Володимирович Українська Партія
3 Олійник Василь Володимирович ВО «Батьківщина»
4 Стельмах Сергій Володимирович Партія Регіонів
5 Столяр Олександр Васильович «Фронт змін»
6 Фещенко Микола Іванович Соціалістична Партія України

Відомості про зареєстрованих кандидатів у депутати
Малинської міської ради

1 Колєсніков Петро Петрович Сильна Україна
2 Костюченко Олександр Анатолійович Партія Зелених України
3 Порохнюк Віктор Олександрович «УДАР» Віталія Кличка
4 Смірнов Віктор Васильович Соціалістична Партія України
5 Теремта Іван Євгенович Комуністична Партія України
6 Ткачук Олександр Миколайович Партія Регіонів
7 Цьоха Віталій Васильович ВО «Батьківщина»
8 Швидун Валентина Никифорівна Народна Партія
9 Шостак Олексій Григорович «Фрон Змін»

1 Гавриленко Володимир Михайлович «Фронт Змін»
2 Єнько Михайло Григорович Українська Платформа
3 Іваненко Андрій Володимирович «УДАР» Віталія Кличка
4 Каленський Ігор Юрійович Сильна Україна
5 Карплюк Юрій Миколаович Українська Партія
6 Кравченко Юлія Петрівна Партія Регіонів
7 Краснопольський Анатолій Олександрович Партія Зелених
8 Лазука Оксана Віталіївна ВО «Батьківщина»
9 Оксьоненко Людмила Іванівна Комуністична Партія України
10 Степаненко Олександр Миколайович Християнсько-Демократичний Союз

1 Вождай Світлана Володимирівна Сильна Україна
2 Жеребенко Олег Степанович ВО «Свобода»
3 Каленик Роман Петрович «Фронт Змін»
4 Литвиненко Микола Степанович Партія Регіонів
5 Поліновський Микола Леонідович ВО «Батьківщина»
6 Примаченко Андрій Михайлович Компартія України
7 Скуратівська Валентина Петрівна Народна Партія
8 Філоненко Віталій Анатолійович Українська Партія

1 Возна Тетяна Миколаївна Партія Регіонів
2 Войтюк Оксана Романівна ВО «Батьківщина»
3 Гордієнко Світлана Василівна Народна Партія
4 Мішуревич Олександр Петрович «УДАР» Віталія Кличка
5 Мороз Євгеній Васильович Українська Партія
6 Павицький Олег Анатолійович Сильна Україна
7 Чумак Олександр Васильович Християнсько-Демократичний Союз
8 Шкандевич Олександр Миколайович Партія Зелених

1 Грибан Василь Анатолійович ВО «Батьківщина»
2 Ісаєнко Віктор Петрович Народна Партія
3 Кузьменко Валерій Леонідович Партія Регіонів
4 Новодран Володимир Тихонович Соціалістична Партія України
5 Стурчак Микола Петрович Сильна Україна
6 Шевченко Валентина Олександрівна Українська Партія
7 Шевченко Володимр Васильович «Фронт Змін

1 Аврамчук Любов Аркадіївна Соціалістична Партія України
2 Гаврутенко Іван Михайлович Компартія України
3 Гаращук Микола Сидорович Сильна Україна
4 Дордюк Василь Пилипович ВО «Батьківщина»
5 Мороз Микола Іванович Народна Партія
6 Нагорна Зінаїда Валеріївна Українська Платформа
7 Раєць Олена Миколаївна «Фронт Змін»
8 Романенко Василь Степанович Партія Регіонів
9 Шевченко Микола Васильович Українська партія
10 Шутенко Юрій Олегович ВО «Свобода»

1 Вождай Марина Анатоліївна Народна Партія
2 Кучинський Сергій Іванович «Фронт Змін»
3 Назаренко Микола Олексійович Соціалістична Партія України
4 Науменко Володимир Олександрович Християнсько-Демократичний Союз
5 Сапонюк Анатолій Іванович Сильна Україна
6 Хан Анатолій Юнович Партія Регіонів
7 Ярмолицька Олена Сергіївна ВО «Батьківщина»

1 Лиман Володимир Анатолійович Сильна Україна
2 Литвиненко Володимир Іванович Соціалістична Партія України
3 Малашевський Олександр Вікторович Народна Партія
4 Мороз Галина Іванівна Партія Регіонів
5 Рябушкін Віктор Анатолійович «Фронт Змін»
6 Скобицький Олександр Олексійович Партія Зелених
7 Тищенко Віктор Григорович ВО «Батьківщина»

1 Вінтоник Дмитро Степанович Партія Зелених
2 Данелян Давид Дарчеєвич Народна Партія
3 Друца Алла Вікторівна Компартія України
4 Кравченко Ірина Павлівна Партія Регіонів
5 Лук’яненко Ольга Миколаївна Громадянська Позиція
6 Рихальський Олександр Анатолійович ВО «Батьківщина»
7 Терещенко Сергій Іванович «Сильна Україна»
8 Целованський Олександр Віталійович ВО «Свобода»

1 Аврамчук Андрій Павлович Сильна Україна
2 Дідківська Галина Володимирівна ВО «Батьківщина»
3 Ільченко Ірина Василівна «Фронт Змін»
4 Мельник Олег Васильович Партія Регіонів
5 Пащенко Володимир Петрович Християнсько-Демократичний союз

1 Андрійцев Олександр Миколайович ВО «Батьківщина»
2 Бакланова Вікторія Олександрівна Сильна Україна
3 Бовсунівський Валентин Васильович Народна Партія
4 Гордієнко Олександр Миколайович «Фронт Змін»
5 Запорожець Ніна Георгіївна «УДАР» Віталія Кличка
6 Корнійчук Микола Анатолійович Партія Регіонів
7 Лагнюк Ярослав Олегович Українська Національна Асамблея
8 Петрук Олег Володимирович ВО «Свобода»
9 Шевченко Ігор Степанович Християнсько-Демократичний союз

1 Бережна Лариса Іванівна Соціалістична Партія України
2 Дмитренко Ярослав Анатолійович Українська Народна Партія
3 Войдило Володимир Юзикович Християнсько-Демократичний союз
4 Гарбузова Світлана Валентинівна Народна Партія
5 Гончаренко Оксана Василівна Сильна Україна
6 Михайленко Руслан Олександрович Партія Зелених
7 Омельченко Олександр Володимирович «УДАР» Віталія Кличка
8 Сніцаренко Леся Андріївна ВО «Батьківщина»
9 Тур Олексій Олександрович ВО «Свобода»

1 Волуйко Володимир Володимирович «УДАР» Віталія Кличка
2 Гриневич Олександр Васильович Соціалістична Партія України
3 Грищенко Юлія Ігорівна Партія Регіонів
4 Єнько Валентина Миколаївна «Фронт Змін»
5 Коломійчук Микола Васильович Українська Партія
6 Матусевич Микола Альбінович Народна Партія
7 Мирутенко Юрій Володимирович Сильна Україна
8 Сахневич Володимир Анатолійович ВО «Свобода»
9 Семенюк Віталій Григорович ВО «Батьківщина»
10 Скуратівський Леонід Васильович Партія Зелених

1 Бурляй Микола Іванович Українська Платформа
2 Буткевич Василь Антонович Християнсько-Демократичний Союз
3 Гуцалюк Ольга Михайлівна «Фронт Змін»
4 Добридень Олександр Миколайович Народна Партія
5 Єнько Анатолій Олександрович ВО «Батьківщина»
6 Кисельчук Дмитрій Васильович Партія Регіонів
7 Михайленко Олег Ігорович ВО «Свобода»
8 Моргулець Анатолій Йосипович Компартія України
9 Петрова Ганна Дмитрівна Соціалістична Партія України
10 Ракевич Олександр Миколайович Сильна Україна
11 Штабель Наталія Миколаївна Партія Зелених

1 Давиденко Наталія Анатоліївна Соціалістична Партія України
2 Дубровець Андрій Анатолійович ВО «Батьківщина»
3 Клименко Надія Володимрівна Сильна Україна
4 Ковальчук Василь Володимирович ВО «Свобода»
5 Матер’ян Микола Якович «Фронт Змін»
6 Мельничук Іван Максимович Народна Партія
7 Мельошин Олег Миколайович Християнсько-Демократичний Союз

1 Гордієнко Микола Федорович «Фронт Змін»
2 Єнько Артем Михайлович Українська Платформа
3 Задорожній Володимир Іванович ВО «Батьківщина»
4 Козіко Лариса Йосипівна Соціалістична Партія України
5 Марущак Світлана Миколаївна Сильна Україна
6 Тищенко Василь Гаврилович Компартія України
7 Фролков Олександр Анатолійович Партія Регіонів

1 Власюк Михайло Миколайович «УДАР» Віталія Кличка
2 Гордієнко Тетяна Павлівна «Громадянська Позиція»
3 Єнько Лариса Василівна «Фронт Змін»
3 Іванова Світлана Олексіївна Компартія України
4 Карпенко Сергій Васильович Партія Регіонів
5 Кожара Микола Миколайович Народна Партія
6 Колесникова Валентина Василівна Сильна Україна
7 Мочальніков Петро Семенович ВО «Батьківщина»
8 Нестеренко Олександр Васильович Українська Національна Асамблея
9 Тужик Микола Олександрович ВО «Свобода»

1 Бочкарівська Тетяна Володимирівна Партія Зелених
2 Гангалюк Дмитро Васильович Компартія України
3 Герасимчук Віктор Гнатович Українська Платформа
4 Іщенко Василь Васильович Народна Партія
5 Костюченко Андрій Андрійович Громадянська Позиція
6 Примаченко Лариса Євгеніївна Партія Регіонів
7 Хамайко Володимир Васильович Сильна Україна
8 Хараустенко Ігор Григорович ВО «Батьківщина»

1 Гомулко Ігор Михайлович Українська Партія
2 Гончарук Антон Віталійович Народна Партія
3 Крамаренко Олеся Володимирівна Соціалістична Партія України
4 Майданович Максим Петрович Сильна Україна
5 Мельниченко Олександр Анатолійович ВО «Батьківщина»
6 Михайленко Олена Вікторівна ВО «Свобода»
7 Нестеренко Наталія Йосипівна Громадянська Позиція
8 Прокопчук Валерій Володимирович «Фронт Змін»
9 Струтинська Лариса Вікторівна Партія Регіонів

1 Гарбар Лідія Володимирівна Соціалістична Партія України
2 Грищенко Володимир Іванович ВО «Батьківщина»
3 Коваль Степан Миколайович Народна Партія
4 Когут Павло Петрович «Фронт Змін»
5 Купневич Євгеній Віталійович Сильна Україна
6 Марченко Олег Дмитрович Партія Регіонів

Просмотров: 2587 | Добавил: net1937 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Архив записей
Друзья сайта
  • Світовий конгрес українців
  • Католицький часопис
  • Малинське ВО Свобода
  • ІнфоМалин

  • Copyright MyCorp © 2017
    Сделать бесплатный сайт с uCoz